Prison Break Bir yapı mühendisi olan Michael Scofield (Wentworth Miller) işlememiş olduğu bir suçtan idam cezasına çarptırılan abisi Lincoln Burrows’u (Dominic Purcell) kurtarmak için tüm yasal yolların tükendiğini farkedince işleri kendi eline alır. Mükkemmel kurgulanmış kaçış planıyla abisini kurtarmak için bir bankayı soyar ve abisinin bulunduğu hapisaneye gönderilir.Ve kaçış planını uygulamaya başlar.

 

Bir an bile aksiyonun durmadığı, zekice kurgulanmış, ayakta alkışlamalık efsane dizi..Mini 10 bölümlük bir dizi olarak başlayacaklarmış fakat fazla tutulunca 4 sezon boyunca devam ettiler. 4.sezonda konu ilerlememeye başlayınca final yapmak zorunda kaldılar.İlk 3 sezon uzun metrajlı film tadında keyifle izlenilebilir.

Ve dizinin 5.sezonu çekiliyor diziden yeni gelen haberler ;

Efsanevi Prison Break dizisi yeniden çekildi. Prison Break: Sequel adıyla yayınlanacak olan dizi, 2017 yılında izleyenleriyle buluşacak.

İşte Prison Break: Sequel fragmanı.

 

İlk tanıtım fragmanında, ana karakter Michael Scofield’ın yeniden ortaya çıkacağı görülüyor. Beşinci sezonun 10 bölümden oluşacağı ve Scofield’in, Fas’taki bir hapishaneden kaçış serüvenini konu alacağı gelen bilgiler arasında.

IMDB 8.5

Kategori: Aksiyon

 

 

/wp-content/uploads/2016/04/poo.jpg/wp-content/uploads/2016/04/poo-150x150.jpgokalenderAna SayfaDiziGenelAksiyon,Prison Break,Suç,Yabancı DiziPrison Break Bir yapı mühendisi olan Michael Scofield (Wentworth Miller) işlememiş olduğu bir suçtan idam cezasına çarptırılan abisi Lincoln Burrows'u (Dominic Purcell) kurtarmak için tüm yasal yolların tükendiğini farkedince işleri kendi eline alır. Mükkemmel kurgulanmış kaçış planıyla abisini kurtarmak için bir bankayı soyar ve abisinin bulunduğu hapisaneye gönderilir.Ve kaçış...Fun Blog