Başrollerini iki güzel oyuncunun üstlendiği 2 Broke Girls, iş dışında hayal kurmaya vakti olmayan Max ile o güne kadar tüm hayalleri anında gerçeğe dönüştürülmüş Caroline’ın ortak hayallerinin peşinden koşma hikayesini anlatıyor.

How I Met Your Mother’dan sonra bağımlılık yapan 2.komedi dizilerimden biri.

Karakterlerin her biri bir harika! Biraz argo kelimeler,bel altı espriler fazla ama ekibin aralarındaki samimiyeti hissedince çok keyifli bir dizi haline dönüşüyor. Tek kelimeyle bayıldım.Dizide Max başrolumüz zor bir çocukluk geçirmiş,annesi uyuşturucu bağımlısı bir kadınmış ve yıllardır garsonluk yaparak zor şartlar altında yaşıyor.Sevdiği tek şey ise cupcake pişirmek. Caroline ise zengin bir hayat yaşamış, fakat babasının dolandırıcı olması sebebiyle herşeyini kaybetmiş bir karakter. Bu iki genç kızın hayatı kesişiyor ve Caroline sayesinde Max’in yeteneğine odaklanıp Cupcake dükkanı açmaya çalışıyorlar.

Bu aşamada yaşadıkları mücadeleleri,hayal kırıklıklarını,sevinçleri konu eden harika bir dizi. Kesinlikle izlemenizi tavsiye ediyorum. Şuan 5.sezonun finali yapıldı. 6. sezonu sabırsızlıkla bekliyoruz.

IMDB 7.0

Kategori: Komedi

/wp-content/uploads/2016/06/broke.jpg/wp-content/uploads/2016/06/broke-150x150.jpgokalenderAna SayfaDiziGenel2 Broke Girls,Komedi,Komedi Dizi,Yabancı DiziBaşrollerini iki güzel oyuncunun üstlendiği 2 Broke Girls, iş dışında hayal kurmaya vakti olmayan Max ile o güne kadar tüm hayalleri anında gerçeğe dönüştürülmüş Caroline'ın ortak hayallerinin peşinden koşma hikayesini anlatıyor. How I Met Your Mother'dan sonra bağımlılık yapan 2.komedi dizilerimden biri. Karakterlerin her biri bir harika! Biraz argo kelimeler,bel altı...Fun Blog