Karanlık bir gelecekte geçecek dizi, zengin kesime hitap eden bir eğlence parkını mekan edinecek.

 Yapay zekaların kullanıldığı, gelen ziyaretçilerin katılabildiği oyunlarla dolu bu parkta; vahşi batı macerası sunan kısımda bir sorun ortaya çıkacak. Eğlenmeyi uman müşterilerin başına neler gelecek merakla izleyeceğiz.

HBO’nun yeni Warner Bros yapımı dizisi yeni başladı. Ve yayınlandığı ilk günden patlama yapan, milyonlarca izleyici kitlesine ulaşan bir dizi.Oyuncular arasında kimler var kimler, Anthony Hopkins ooooo 🙂 , Ed Harris  aaaaa :), James Marsden , Thandie Newton sinemadan görmeye aşina oldugumuz  isimler. Henüz dizinin ilk 2 bölümü yayınlandı.Normalde 2015 yılında yayına girecek olan diziyi ilmik ilmik işlemek için 2016 ya kadar uzatmışlar. Eğer doğruysa her sezonun 10 bölüm olacağı, dizinin 5 sezonunun çekildiği ve sonunun belli olduğunun bilgisini edindik. Sonradan ne yapacağını şaşıran dizilerden olmayacak anlaşılan. Buda keyifli bir 5 sezon izleyeceğimiz anlamına geliyor. Son bölümde de Lost gibi hayal kırıklığına uğratmayacaklarının  sözünü vermişler.İlk sezonun 3.bölümünü heyecanla bekliyoruz.

(IMDB 9.2) < DİKKAT 🙂

Kategori: Western,Bilim Kurgu,Macera

 

/wp-content/uploads/2016/10/westtt.jpg/wp-content/uploads/2016/10/westtt-150x150.jpgokalenderAna SayfaDiziGenelBilim kurgu,Macera,Popüler Diziler,Yabancı DiziKaranlık bir gelecekte geçecek dizi, zengin kesime hitap eden bir eğlence parkını mekan edinecek.  Yapay zekaların kullanıldığı, gelen ziyaretçilerin katılabildiği oyunlarla dolu bu parkta; vahşi batı macerası sunan kısımda bir sorun ortaya çıkacak. Eğlenmeyi uman müşterilerin başına neler gelecek merakla izleyeceğiz. HBO'nun yeni Warner Bros yapımı dizisi yeni başladı. Ve yayınlandığı...Fun Blog