Karanlık bir gelecekte geçecek dizi, zengin kesime hitap eden bir eğlence parkını mekan edinecek.

 Yapay zekaların kullanıldığı, gelen ziyaretçilerin katılabildiği oyunlarla dolu bu parkta; vahşi batı macerası sunan kısımda bir sorun ortaya çıkacak. Eğlenmeyi uman müşterilerin başına neler gelecek neler heyecanla izleyeceğiz.

HBO’nun yeni Warner Bros yapımı dizisi yeni başladı. Ve yayınlandığı ilk günden patlama yapan, milyonlarca izleyici kitlesine ulaşan bir dizi.

Oyuncular arasında kimler var kimler, Anthony Hopkins ooooo 🙂 , Ed Harris  aaaaa :), James Marsden , Thandie Newton sinemadan görmeye aşina oldugumuz  isimler diziye ayrı bir ilgi, heyecan, merak, profesyonellik katıyor diyebilirim.

1.sezonu 10 bölümden oluşan diziyi bomba gibi bir sezon finaliyle noktaladılar.

Yeni sezonun 2018’de yayınlanacağı söyleniyor fakat henüz kesin değil. Heyecanla bekliyoruz.

IMDB 9.2

 

 

/wp-content/uploads/2016/10/westtt.jpg/wp-content/uploads/2016/10/westtt-150x150.jpgokalenderAna SayfaDiziGenelAnthony Hopkins,Bilim Kurgu Dizileri,macera dizileri,Popüler Diziler,western dizileri,Yabancı DiziKaranlık bir gelecekte geçecek dizi, zengin kesime hitap eden bir eğlence parkını mekan edinecek.  Yapay zekaların kullanıldığı, gelen ziyaretçilerin katılabildiği oyunlarla dolu bu parkta; vahşi batı macerası sunan kısımda bir sorun ortaya çıkacak. Eğlenmeyi uman müşterilerin başına neler gelecek neler heyecanla izleyeceğiz. HBO'nun yeni Warner Bros yapımı dizisi yeni başladı. Ve...Fun Blog