The Lost Room “Kayıp Oda” dizisi  bir oda ve bu odadaki olağan dışı güçlere sahip objeler etrafında geçmekte. Başrolümüz Joe Miller, odada kaybolan kızı Anna’yı kurtarmak için bu objeleri araştırıyor.

1960’larda Route 66’da tipik bir motel iken bir yıl sonra “olay” adı verilen durum sonucu gerçek zaman ve uzayın dışında bir kayıp oda belirmiştir. Bu odadaki gizemli nesnelerin marifetleri ve dizinin akışı gayet ilgi çekici kurgulanmış.

Sci-Fi Channel’ın oldukça ses getiren 2006 yapımı bu 3 bölümlük mini dizisi IMDb’de 8.2 puan almıştır.Uzun metrajlı film tadında izleyeceğiniz bu mini diziyi kesinlikle tavsiye ederiz.

 

 

/wp-content/uploads/2016/12/lllll.jpg/wp-content/uploads/2016/12/lllll-150x150.jpgokalenderAna SayfaDiziGenelMini DizilerBilim Kurgu Dizileri,gizem dizileri,mini diziler,Yabancı DiziThe Lost Room 'Kayıp Oda' dizisi  bir oda ve bu odadaki olağan dışı güçlere sahip objeler etrafında geçmekte. Başrolümüz Joe Miller, odada kaybolan kızı Anna'yı kurtarmak için bu objeleri araştırıyor. 1960'larda Route 66'da tipik bir motel iken bir yıl sonra 'olay' adı verilen durum sonucu gerçek zaman ve uzayın dışında...Fun Blog