The OA, Marling’in canlandırdığı Prairie Johnson karakteri etrafında dönüyor.

Johnson yıllardır kayıp olan kör bir kız. Ama dizinin ilk bölümüyle birlikte Johnson 20’li yaşlarında, küçük bir kasabadaki evine dönüyor. Üstelik körlükten tamamen kurtulmuş bir biçimde. Kasabanın bazı sakinleri bu geri dönüşü mucize olarak nitelendirirken, kızın varlığı bazıları için de şaşkınlık yaratır ve kız tehlikeli kabul edilir. Bu gizeme ek olarak, Johnson anne ve babasına ve FBI’a kayboluşundan bu yana geçen yedi yıl boyunca olanlarla ilgili bir şey söylemeyi reddetmektedir. Prairie konuşmaktan kaçınsa bile, o uzakta iken bazı garip şeylerin olduğu aşikardır.

The OA Netflix’te 8 bölümü de aynı anda yayınlanan bir atıştırmalık mini dizi. Diziye ilk başladıgınızda sıkılabileceğinizi düşünüyorsunuz fakat konu ilerledikçe dizinin içindeki gizem sizi bir anda sarıyor.Ve bu 8 bölümüde aynı anda izletiyor.Genel olarak konu güzel kurgulanmış ve sonuna kadar aklınızda birçok soru işareti bırakıyor.Bu yönüyle beni etkileyen başarılı bir diziydi.Kesinlikle tavsiye ederim.

IMDB 8.3

Kategori: Gizem,dram

 

/wp-content/uploads/2016/12/the-oa.jpg/wp-content/uploads/2016/12/the-oa-150x150.jpgokalenderAna SayfaDiziGenelMini Dizilerdram dizileri,gizem dizileri,mini diziler,netflix dizileri,Yabancı DiziThe OA, Marling’in canlandırdığı Prairie Johnson karakteri etrafında dönüyor. Johnson yıllardır kayıp olan kör bir kız. Ama dizinin ilk bölümüyle birlikte Johnson 20'li yaşlarında, küçük bir kasabadaki evine dönüyor. Üstelik körlükten tamamen kurtulmuş bir biçimde. Kasabanın bazı sakinleri bu geri dönüşü mucize olarak nitelendirirken, kızın varlığı bazıları için de şaşkınlık...Fun Blog