Johnny Utah genç bir FBI ajanıdır. Gizli bir görevle elit sporculardan oluşturulmuş ve başında Bodhi adındaki bir adamın yer aldığı bir hırsızlık çetesine sızar. Pek çok yeteneğe sahip olan bu sporcular polis güçlerinin dikkatini çekmektedir; zira sıra dışı yöntemlerle birçok suç işlemektedirler; şüpheler üzerlerindedir. Utah kimliğini gizleyerek bu ekip ile suç odaklarının bağını ispatlamaya çalışır.

Harika görsel sahnelerin oldugu aksiyon dolu bir film.1991 yılında  Keanu Reeves  çekilen filmin 2015 e uyarlanmış hali.Başrolde Keanu Reeves ‘i görsek sanki bir başyapıt olabilirdi.Adrenalin tutkunlarının bayılacağı bir film. Bunlar deli olmalı diyeceksiniz.Keyifle hiç sıkılmadan izledik. İlk giriş sahnesiyle sizi zaten tavlıyor.

Mutlaka izleyin derim 😉

İMDB: 5.4 bunu kesinle haketmiyor.

/wp-content/uploads/2016/04/po.jpg/wp-content/uploads/2016/04/po-150x150.jpgokalenderAna SayfaFilmGenel2015 Filmleri,Aksiyon Filmleri,Macera Filmleri,mutlaka izle,Spor,Yabancı Film Johnny Utah genç bir FBI ajanıdır. Gizli bir görevle elit sporculardan oluşturulmuş ve başında Bodhi adındaki bir adamın yer aldığı bir hırsızlık çetesine sızar. Pek çok yeteneğe sahip olan bu sporcular polis güçlerinin dikkatini çekmektedir; zira sıra dışı yöntemlerle birçok suç işlemektedirler; şüpheler üzerlerindedir. Utah kimliğini gizleyerek bu ekip ile...Fun Blog