Afonso Poyart’ın yönettiği film, korkunç cinayetler işleyen ve ardında hiçbir iz bırakmadan kimliğini saklamayı başaran bir seri katilin peşine düşen, genç bir FBI dedektifinin hikayesini ele alıyor. Genç dedektifin bu zorlu davada, kızının ölümünün ardından hayata küsüp emekli olan bir uzman tıpçıya ihtiyacı vardır ve onu davayı çözmek için birlikte çalışmaya ikna etmesi gerekmektedir.

Anthony Hopkins varsa her film benim için harikadır. Hannibal ve Kuzuların Sessizliği filmlerinden sonra biraz basit kalmış ama yinede aksiyon gizem içeren keyifle izlediğim bir filmdi. Filmde Hopkins in geleceği görebilme yeteneği sayesinde FBI a yapacağı yardımlardan bahsediliyor.Olaylar çözülmeye devam ederken ondan daha güçlü yeteneklere sahip Colin Farrell devreye giriyor.

Boş vakitlerinizde keyifle izleyenilebilecek bir film.

İMDB: 6.4

/wp-content/uploads/2016/04/solance.jpg/wp-content/uploads/2016/04/solance-150x150.jpgokalenderAna SayfaFilmGenel2016 Filmleri,Anthony Hopkins,Fantastik Filmler,gizem filmleri,polisiye filmlerAfonso Poyart'ın yönettiği film, korkunç cinayetler işleyen ve ardında hiçbir iz bırakmadan kimliğini saklamayı başaran bir seri katilin peşine düşen, genç bir FBI dedektifinin hikayesini ele alıyor. Genç dedektifin bu zorlu davada, kızının ölümünün ardından hayata küsüp emekli olan bir uzman tıpçıya ihtiyacı vardır ve onu davayı çözmek için...Fun Blog