New York’un en iyi medikal müfettişi olan Dr. Henry Morgan’ın, kimse tarafından bilinmeyen bir sırrı vardır: o ölümsüzdür!

200 yaşında olan doktorun geçmişindeki bilinmeyenleri, Dedektif Jo Martinez tek tek ortaya çıkaracaktır.

1 Sezonluk bir dizi 22.bölümden oluşuyor.

Dizinin malesef devamı çekilmemiş yayından kaldırılmış.  Sağlam bir kadroyla çekilen dizinin finali de oldukça heyecanlı bitmişti. Ve başrol oyuncusu Ioan Gruffudd un oyunculuğu da bir harikaydı. Devamını dilerdik fakat en son Mayıs 2015 ten bu yana hiçbir duyuru yapılmamış ve başka bir kanal ile anlaşmaları malesef olmamış.

Mini dizi tadında 22 bölümlük harika bir sezonu izlemenizi tavsiye ederim.

IMDB 8.3

/wp-content/uploads/2016/04/forever.jpg/wp-content/uploads/2016/04/forever-150x150.jpgokalenderAna SayfaDiziGenelMini Dizilergizem dizileri,mini diziler,Yabancı DiziNew York’un en iyi medikal müfettişi olan Dr. Henry Morgan’ın, kimse tarafından bilinmeyen bir sırrı vardır: o ölümsüzdür! 200 yaşında olan doktorun geçmişindeki bilinmeyenleri, Dedektif Jo Martinez tek tek ortaya çıkaracaktır. 1 Sezonluk bir dizi 22.bölümden oluşuyor. Dizinin malesef devamı çekilmemiş yayından kaldırılmış.  Sağlam bir kadroyla çekilen dizinin finali de oldukça heyecanlı...Fun Blog