“Cehennem Lordu” Lucifer Morningstar; Los Angeles Polis Departmanı için suçluları yakalamaktadır. Ancak büyük bir sırrı vardır: Bu çekici adam, aslında yeryüzüne düşmüş bir melektir!

Forever dizisine benzerliği sayesinde ulaştığımız yeni bir dizi. Giriş bölümü gayet iyiydi. Lucifer cehennemden sıkılır ve topluma karışırsa… Onca iblisi de başıboş bırakıp kaçmış. Diğer baş melekler peşinde ve onu geri döndürmeye çalışıyor. Supernatural dizisinde 11. sezonda da Lucifer yeniden dünyada. Oradaki kahramanımız biraz kötü fakat buradaki sanırım insanlarla empati kurup yardım etmeye başlayacak. Biraz aksiyon, biraz başrolun komik davranışları vs. izletiyor.

 

IMDB 8.4

/wp-content/uploads/2016/04/Lucifer-dizi.jpg/wp-content/uploads/2016/04/Lucifer-dizi-150x150.jpgokalenderAna SayfaDiziGenelkorku dizileri,macera dizileri,Yabancı Dizi“Cehennem Lordu” Lucifer Morningstar; Los Angeles Polis Departmanı için suçluları yakalamaktadır. Ancak büyük bir sırrı vardır: Bu çekici adam, aslında yeryüzüne düşmüş bir melektir! Forever dizisine benzerliği sayesinde ulaştığımız yeni bir dizi. Giriş bölümü gayet iyiydi. Lucifer cehennemden sıkılır ve topluma karışırsa... Onca iblisi de başıboş bırakıp kaçmış. Diğer baş melekler peşinde...Fun Blog