‘Supernatural’, Amerikan The WB, daha sonra da The CW kanalında yayınlanmaya devam eden bir korku serisidir.

Dizi Dean Winchester ve Sam Winchester kardeşlerin babalarının kayıp olmasından sonra tekrar bir araya gelip Sam’in bıraktığı avcılığa geri dönmesiyle başlıyor. İki kardeş hayatlarını babaları ile beraber, annelerinin küçükken bir varlığın yakarak öldürmesi sonucu insanları bu gibi varlıklardan korumaya adıyorlar.

Benim için efsanevi bir dizi diyebilirim. Başrollere olan hayranlığımdan kaynaklanıyor da olabilir tabi bu 🙂 İzleyin siz karar verin. 13.sezonada onay gelirse fazla söze de gerek kalmayacak tabi..

 

 

Diziden bir AC/DC parçası 🙂

IMDB 8.6

/wp-content/uploads/2016/04/SUPERNATURAL.jpg/wp-content/uploads/2016/04/SUPERNATURAL-150x150.jpgokalenderAna SayfaDiziGenelAksiyon Dizileri,gizem dizileri,korku dizileri,macera dizileri,Popüler Diziler,Yabancı Dizi 'Supernatural', Amerikan The WB, daha sonra da The CW kanalında yayınlanmaya devam eden bir korku serisidir. Dizi Dean Winchester ve Sam Winchester kardeşlerin babalarının kayıp olmasından sonra tekrar bir araya gelip Sam'in bıraktığı avcılığa geri dönmesiyle başlıyor. İki kardeş hayatlarını babaları ile beraber, annelerinin küçükken bir varlığın yakarak öldürmesi sonucu...Fun Blog