Özel güvenlik ajanı Mike Banning’in başından geçen olaylar ve ABD Başkanını kurtarma girişiminin başarıyla tamamlanmasının ardından eski güzel günler geri gelmiştir. Fakat kısa bir süreliğine… Bu kez teröristler eylemleri için İngiltere’yi hedef almıştır ve yine zorlu bir sınav Banning’i beklemektedir.

Kod Adı Olympus’un ardından geçen 2 seneden sonra devam filmiyle karşımıza çıkan ve bu kez Kod Adı Londra olan yapımda yine ünlü aktör Gerard Butler ve onunla birlikte Morgan Freeman’ı da görüyoruz. Aksiyon dolu bir film ve Gerard Butler 46 yaşında olmasına rağmen hala aynı tempoda 🙂 Not: Seni Seviyorum ve The Gamer filmlerinden sonra bende yeri bir başkadır. Oyunculuğu harika olan aktristlerden biri. Senaryo her zamanki polisiye ve aksiyon filmlerinin aynısı fakat dediğim gibi Gerard Butler ile bir başka…Keyifle ailecek izleyebileceğiniz bir film..

IMDB 6.2

/wp-content/uploads/2016/04/london.jpg/wp-content/uploads/2016/04/london-150x150.jpgokalenderAna SayfaFilmGenel2016 Filmleri,Aksiyon Filmleri,Gerard Butler,Morgan Freeman,suç filmleriÖzel güvenlik ajanı Mike Banning’in başından geçen olaylar ve ABD Başkanını kurtarma girişiminin başarıyla tamamlanmasının ardından eski güzel günler geri gelmiştir. Fakat kısa bir süreliğine… Bu kez teröristler eylemleri için İngiltere’yi hedef almıştır ve yine zorlu bir sınav Banning’i beklemektedir. Kod Adı Olympus’un ardından geçen 2 seneden sonra devam filmiyle...Fun Blog