Angela Gray, babası John hakkında şikayette bulunmuştur. Kendisini taciz ettiğini polislere anlatan kadın çok kötü günler geçirmektedir. Olay çözmek isteyen dedektif Bruce Kenner, sorgulamalar neticesinde John’un suçu üstlenmesine şahit olur. Tam her şey çözüldü derken dedektif tüm bu olayları hatırlamadığını söyle. Sebebini araştırmak için psikiyatr Dr. Raines’den görevlendirilir. Doktorun yoğun çabası sonucunda ülkede yaşayan insanları da etkileyecek olan gizemli bir bilgi gün yüzüne çıkacaktır.

Harry Potter’dan Hermione adıyla tanıdıgımız  Emma Watson’u bir türlü farklı karakterlere  oturtamıyorum. Oyunculuğu bir harika ona bir sözüm yok fakat sen bizim gözümüzde Hermione olarak öyle bir yer etmişsin ki kötü karakter olmanı bir türlü kaldıramıyoruz. Son dönemlerde oynadığı yapımlarda asi kız, kötü başrol derken Harry Potter’daki o şirin kız imajını değiştirmeye çalışıyor sanırım.

Neyse filmimize gelelim film bir o kadar soru işareti bırakıyor,meraklandırıyor, ara ara gerilim seviyesi yükseliyor derken sürükleyici bir yapımla Emma Watson karşımızda.İMDB puanı sanki biraz daha yüksek olmalıydı diye düşünüyorum. Vasat filmlere 8.2 verilirken bu filmin kurgusuna ve oyunculuğa bu puan biraz az kalmış sanki..

IMDB 5.7

/wp-content/uploads/2016/04/regression.jpg/wp-content/uploads/2016/04/regression-150x150.jpgokalenderAna SayfaFilmGenel2015 Filmleri,gerilim filmleri,gizem filmleri,Korku FilmleriAngela Gray, babası John hakkında şikayette bulunmuştur. Kendisini taciz ettiğini polislere anlatan kadın çok kötü günler geçirmektedir. Olay çözmek isteyen dedektif Bruce Kenner, sorgulamalar neticesinde John’un suçu üstlenmesine şahit olur. Tam her şey çözüldü derken dedektif tüm bu olayları hatırlamadığını söyle. Sebebini araştırmak için psikiyatr Dr. Raines’den görevlendirilir. Doktorun...Fun Blog