Oğlunun trajik bir trafik kazası sonucu ölmesi sonrasında onu tekrar görmek için her yola başvuracak bir anneyi konu alan film Hindistan da geçiyor.

Şeytan yada lanetli varlıklar filme konu oluyor.

Son zamanlarda izlediğim gerilim dolu en iyi filmlerden biriydi. Konu sıradan olsa bile harika işlenmiş. Sahneler fazlasıyla etkileyiciydi.

Başrolde The Walking Dead ve Prison Break dizilerinden tanıdıgımız Sarah Wayne Callies Maria rolüyle karşımızda. Filmdeki oyunculuğu dizilerdeki performansından fazlasıyla iyi.

Hindistan, tapınaklar, şeytan,ölüm bekçileri, ruhlarla dolu tam bir korku filimi.

Çok sevdiğiniz birini son kez görmek istemez miydiniz? Hele veda etme şansınız olmamışsa?

Filme göre Hindistan daki bir tapınakta böyle bir şansınız var 🙂  İki diyar arasında bir kapının merkezi oldugu söylenen tapınağa başrolümüz oğlunu son kez görmek için gidiyor.Fakat söylenilen talimatları yaptıktan sonra ne olursa olsun güneş doğana kadar o kapıyı açmamalı. Peki ya açarsa ne olacak ?

Korku severlere korku dolu seyirler diliyorum..

IMDB 5.3

/wp-content/uploads/2016/05/the-other.jpg/wp-content/uploads/2016/05/the-other-150x150.jpgokalenderAna SayfaFilmGenel2016 Filmleri,gerilim filmleri,Korku FilmleriOğlunun trajik bir trafik kazası sonucu ölmesi sonrasında onu tekrar görmek için her yola başvuracak bir anneyi konu alan film Hindistan da geçiyor. Şeytan yada lanetli varlıklar filme konu oluyor. Son zamanlarda izlediğim gerilim dolu en iyi filmlerden biriydi. Konu sıradan olsa bile harika işlenmiş. Sahneler fazlasıyla etkileyiciydi. Başrolde The Walking Dead ve...Fun Blog