Mükemmel parça

Son zamanlarda bağımlılık yapan parça 🙂 Dinledikçe dinleyesi geliyor insanın..

Burak Yeter’i tebrik ediyoruz. Kısaca Burak Yeter kimdir bahsedelim.Küçük yaşlarda müziğe olan tutkusu ile beraber ilk deneyimini 1996 yılında küçük ev partilerinde denemiş.2000 yılında T Records adı altında kendi labelini kurmuş ve yayınladığı parçalar la çıkışına devam etmiş.”Hayatının dönüm noktası olarak nitelendirdiği, Grammy ödüllerine aday gösterilen ‘Masters At Work’un katılımıyla gerçekleştirilen 2004 Mtv&Burn Dj’lik yarışmasında Türkiye 1.si olmuş ve kariyerine hızla devam eden ve çeşitli ödüllere layık görülen dj yimiz bu alanda sağlam adımlarla ilerlemeye devam ediyormuş.

(BY, şuan Türkiye’nin en iyi mekanlarından biri olarak kabul edilen Antalya Club Ceila’da performans gösteriyor.Çarşamba-Cuma-Cumartesi Ceila, Salı günleri Alanya Summer Garden da hatanın 4 gününü dolduran BY, Eylül sezonuna kadar performans göstermeye devam edecek deniliyor.)

Mutlaka ilk fırsatta canlı performansını da izlemeye gideceğim 😉

 

/wp-content/uploads/2016/10/brk.jpg/wp-content/uploads/2016/10/brk-150x150.jpgokalenderAna SayfaGenelMüzikburak yeter,dj,ensevilen,pop,yabancımüzikMükemmel parça https://www.youtube.com/watch?v=Y1_VsyLAGuk Son zamanlarda bağımlılık yapan parça 🙂 Dinledikçe dinleyesi geliyor insanın.. Burak Yeter'i tebrik ediyoruz. Kısaca Burak Yeter kimdir bahsedelim.Küçük yaşlarda müziğe olan tutkusu ile beraber ilk deneyimini 1996 yılında küçük ev partilerinde denemiş.2000 yılında T Records adı altında kendi labelini kurmuş ve yayınladığı parçalar la çıkışına devam etmiş.'Hayatının dönüm...Fun Blog