Azra KOHEN’den roman üçlemesi.Kitapların hepsi birbirinin devamı niteliğinde..”fi”ve “çi” kitapları okuyucunun dikkatini çekmek üzere popüler konularda yazılmış bir kitap; “pi” ise Türkiye gerçekleri üzerine yazarın asıl anlatmak istediği konularda yoğunlaşmakta.

Genel olarak türk dizileri kıvamında. Fazla satanlar listesinde olunca ve reklamını da iyi yapınca sırf meraktan okuyor insan.. Zamanla sıkıcı bir modda gidiyor ve zorluyor.

Eğer doğruysa kitabın yakında bir internet dizisi de çekilecekmiş. Başrollerinde Serenay SARIKAYA,Ozan GÜVEN, Berrak TÜZÜNATAÇ ve Mehmet GÜNSÜR ü izleyeceğimiz; Türkiye’nin ilk özgün dijital dizisi unvanını taşıyan Fi Çi Pi hakkında sosyal medyada bolca duyuru var fakat dizinin adı Fi Çi Pi olmayacakmış bakalım bekliyoruz.

 

/wp-content/uploads/2017/01/f.jpg/wp-content/uploads/2017/01/f-150x150.jpgokalenderAna SayfaGenelKitapakilah,azra kohen,çi,fi,kitap,piAzra KOHEN'den roman üçlemesi.Kitapların hepsi birbirinin devamı niteliğinde..'fi've 'çi' kitapları okuyucunun dikkatini çekmek üzere popüler konularda yazılmış bir kitap; 'pi' ise Türkiye gerçekleri üzerine yazarın asıl anlatmak istediği konularda yoğunlaşmakta. Genel olarak türk dizileri kıvamında. Fazla satanlar listesinde olunca ve reklamını da iyi yapınca sırf meraktan okuyor insan.. Zamanla sıkıcı...Fun Blog